3 бездоганний фільм, який ви повинні подивитися

0 Comments

3 бездоганний фільм, який ви повинні подивитися

навколо фільм

Зростання Міжнародного кінотеатру було фактично перервано через спалах Globe Battle I, тоді як кіноринок в Єдиних умовах процвітав разом із збільшенням Голлівуду, представленого дуже просто завдяки геніальній функції декорації. В. Гріффіт у «Народженні країни» (1915), а також «Нетерпимість» (1916). Тим не менш, у 1920-х роках міжнародні кінематографісти, такі як Ейзенштейн, Ф. В. Мурнау, а також Фріц Ленг, численними методами вплинули на стрімкий воєнний розвиток кіно з Гріффітом, разом із платежами Чарльза Чапліна, Бастера Кітона та інших, швидко. випередив виробництво фільмів у Сполучених Штатах, а також залишився для додаткового прогресу інструменту.

саме тому цей фільм насправді ідеальний

Тор залучає Валькірію, Корга, а також колишню дівчину Джейн Фостер, щоб боротися з Богом-м’ясником Горром, що означає зникнення богів.

Оскарознавчий продюсер Альберт С. Радді, який ніколи раніше не розкривав досвід створення Хрещеного батька (1972).

1. Тор: Любов і грім (2022)

«Тор: Любов і грім» — це насправді фільм про супергероїв США 2022 року, заснований на знаку «Тор» у Wonder Comics, створеному за допомогою Wonder Workshops, а також розповсюдженому у Walt Disney Workshops Movement Photos. Насправді це продовження посібника до фільму «Тор: Раґнарок» (2017), а також 29-го фільму у фільм Wonder Motion picture World (MCU). Насправді фільм управляється Тайкою Вайтіті, яка написала рукопис разом із Дженніфер Кейтін Робінсон, а також знаменитостями Крісом Гемсвортом у ролі Тора разом із Крістіаном Бейлом, Тессою Томпсон, Джеймі Олександром, Вайтіті, Расселом, Наталі Портман і Кроу. У фільмі Тор намагається віднайти внутрішній спокій, однак йому слід повернутися до діяльності, а також найняти Валькірію (Томпсон), Корга (Вайтіті), а також Джейн Фостер (Портман), яка насправді зараз є Чудовим Тором, щоб залишити роботу. Ґорр, бог-різник (Бейл), який приходить із позбавлення всіх богів.

Хемсворт, а також Вайтіті одержимий говорили про підготовку до продовження Ragnarok до січня 2018 року. Like, а також Rumbling було фактично виявлено в липні 2019 року, разом з Гемсвортом, Waititi, а також Томпсон всі готові отримати вигоду, на додаток до Портман цього не було в Рагнароку. Вайтіті хотів відокремити Like і Rumbling від Ragnarok, прагнучи заробити фільм про кохання, а також досвід, натхненний 1980-ми.

2. Видобуток 2 (2022)

«Видобуток 2» — це фактично бойовий трилер у Сполучених Штатах, створений Семом Харгрейвом, а також створений Джо Руссо, заснований на унікальних візуальних образах «Сьюдад» через Анде Паркс, Джо Руссо, Ентоні Руссо, Фернандо Леон Гонза, Еріка Скіллмана та Леза. У продовженні фільм 2020 року Кріс Гемсворт і Голшіфтех Фарахані повторюють свої функції.

3. Пропозиція (2022)

Насправді «Угода» — це біографічний драматизований міні-серіал Сполучених Штатів, знятий Майклом Толкіним, присвячений просуванню, а також виробництву знакового гангстерського фільм  «Хрещений батько» (1972) Френсіса Форда Копполи про бренд Нью-Йорка. Кілометр Теллер, Меттью Гуд, Джованні Рібізі, Колін Генкс, Ден Фоглер, Джуно Холіплейс, а також Шед Горман – усі знаменитості. Прем’єра збірки відбулася 28 квітня 2022 року на Paramount+, а також показувала 10 епізодів з 16 червня.

Tags: , , ,
  1. Hi, this is a comment. To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in…

December 2022
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031