їде до Північної Кореї

0 Comments

їде до Північної Кореї

про північну корею

Незважаючи на провал війни, післявоєнна Північна Корея процвітала, оскільки Кім Ір Сен скористався радянсько-китайським розривом, щоб отримати переваги Москви та Пекіна, а також у 1960-х роках вимагала більших вимог до способу життя, ніж у Росії. південний. Кім посилюватиме стрес протягом 1960-х і 1970-х років, цитуючи спробу, а також копіювати досконалість комуністів у В’єтнамі. Проте ці ініціативи насправді не мали успіху. Починаючи з 1970-х років, економічний клімат Південної Кореї почав розвиватися, тоді як КНДР перейшла в стан стагнації.

Відокремлення Пхеньяна в усьому світі різко прискорилося, починаючи з 1980-х років, коли Холодна битва торкнулася певної точки, а Китай відкрився так само, як і Захід. Після цього падіння Радянського Союзу в 1991 році призвело до повного руйнування північно-східного економічного клімату, який протягом 1998 року наростав разом із невдачею сільського господарства в результаті фатального голоду. Незважаючи на попередні спроби залучити разом із Заходом на самому початку 1990-х років, через 21 століття Кім Чен Ір, а також пізніше його дитина Кім Чен Ин вирішили піти на ядерні інструменти, створюючи сукупність дилем, які тривають до сьогодні. час.

саме те, що вам потрібно знати, перш ніж приїхати до Північної Кореї

Чому люди хочуть поїхати до Північної Кореї? Закрита, а також суто контрольована нація не є особливою подякою за відвідування. Увійти або вийти насправді складно для гостей сайту, а також для тих, хто ображає федеральну владу. Найменшим несприятливим зауваженням навколо суддівського господарства країни можна було б подумати про зраду.
Деякі корейці, які фактично залишили націю, хочуть піти додому або навіть подивитися місце, де вони насправді народилися. Деякі некорейські туристи бажають побачити місце, куди багато людей ніколи раніше не потрапили.
Меррілл Ньюман з Пало-Альто, Каліфорнія, хотів побачити націю, де він володів, коли воював.

як американці

Туристи зі Сполучених Штатів часто летять прямо в Північну Корею через Китай, тому Департамент умов США пропонує отримати багаторазову візу для Китаю, оскільки законна віза мандарина насправді потрібна для повернення до Китаю після виїзду з Північної Кореї. Перебуваючи в Пекіні, туристи, уповноважені федеральною владою Північного Сходу, можуть отримати північно-східні візи в консульстві країни в Пекіні.

немає свободи слова

Американці повинні пам’ятати, що вони можуть більше не перебувати в Уніфікованих умовах США. Запевнення в гнучкості бадьорості або навіть релігійних переконань не використовуються в Північній Кореї — чи навіть у будь-якій іншій міжнародній державі.
Насправді необхідний рівень чутливості до надзвичайно різноманітної політичної правди. Подалі від вашого курорту, а також необхідний урядом огляд виїзду можна легко отримати як вас, так і безпосередніх у труднощі. Спілкування з північнокорейцями без згоди, навіть якщо вони не розмовляють англійською, також може легко доставити кожного з вас у труднощі.

Крім того, відкидання основного паперу із зображенням учасника сім’ї Кіма, з якою насправді розглядається разом із шанобливістю, яка зазвичай проявляється до духовних речей, насправді призвело до виникнення труднощів для туристів, заявив один із американських спеціалістів з подорожей по Австралії чи Європі, що насправді не хотів, щоб його називали, тому йому не забороняли б здійснити подорож до Північної Кореї.

Tags: , , , ,
  1. Hi, this is a comment. To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in…

December 2022
M T W T F S S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031